BB – Śniadanie w cenie
30.04.2025 - 04.05.2025

Zaplanuj długi weekend majowy nad morzem, gdzie spędzisz niepowtarzalne chwile w rodzinnej atmosferze, blisko morza i piaszczystej plaży.

Zapraszamy na wypoczynek w Kołobrzegu!

Oferta dotyczy pobytu na dowolną ilość noclegów w terminie: 30.04 - 04.05.2025.

*Zostań z nami dłużej i uzyskaj zniżkę do 10%

Cena zawiera:

  • nocleg w wygodnych pokojach,
  • śniadanie w formie bogatego bufetu dzięki czemu skomponujesz swoje ulubione smaki,
  • 1 godzina basenu dziennie - strefa basenowa dla Gości hotelowych czynna od poniedziałku do piątku od 14:00 do 19:40, natomiast w soboty i niedziele od 15:00 do 19:40.

Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość skorzystania z innych opcji wyżywienia - w dodatkach do rezerwacji istnieje możliwość wyboru dopłaty do obiadów i kolacji.

Zameldowanie od 16:00
Wymeldowanie do 10:00
Zwierzęta są akceptowane w pokojach z wejściem z zewnątrz. Obowiązują dodatkowe opłaty. Warunkiem przyjęcia zwierzęcia do obiektu jest jego aktualne szczepienie, smycz i kaganiec. Niedozwolone jest przebywanie zwierząt w restauracji/jadalni.
Dzieci w wieku 0-3 lat (decyduje rok urodzenia), na wspólnym spaniu z rodzicami, bez świadczeń - bezpłatnie. Dzieci w wieku od 13 lat (decyduje rok urodzenia) traktowane są jako pełnopłatne. W Hotelu***NAT Kołobrzeg obowiązują Standardy Ochrony Małoletnich - szczegółowa treść polityki ochrony małoletnich znajduje się na stronie internetowej w zakładce: „Standardy Ochrony Małoletnich (SOM)”
Parking (12 stanowisk) płatny w recepcji - 35 zł/doba. Brak gwarancji miejsca parkingowego.
American Express Discover Mastercard Maestro Solo Switch Visa Visa Electron